מחפשים מתנה לבר מצווה? אולי מתנת יום הולדת לילדכם? או סתם מחפשים תחביב חדש לילד? אם כך אז הגעתם למקום המושלם.

גלאי מתכות לילדים -התחביב שיהיה לילד שלכם לכל החיים, כי מי שמתחיל עם גלאי מתכות לעולם לא מפסיק. זהו תחביב שאי אפשר להפסיק אותו, תחביב מעשיר, מלא בהנאה,אתגר,למידה ואולי אפילו בכסף. לתת לילד במתנה גלאי מתכות-זו הענקה אמיתית. במתנה זו אתם מעניקים לו שעות על גבי שעות של הנאה צרופה,חקר ותחביב שאפילו אתם תשאבו אליו.

 

מי מיצר גלאי מתכות לילדים?

כמעט לכל חברה בשוק יש גלאי מתכות למתחילים ואותו הם גם רוצים למכור לילדים ,אך הגלאים הללו לא ניבנו מראש לילדים. לעומת זאת חברת TEKNETICS כן מייצרת גלאי מתכות מיוחד לילדים, גלאי מתכות חזק, שבאמת מוצא דברים ויציב. גלאי שהילד שלכם לא סתם יחפור בכל מקום עד שהוא ינטוש את התחביב. גלאי מתכות שבנוי במשקל המתאים לילד, כך שלילד יהיה נוח לעבוד, לאחוז בידו את הגלאי ולהניפו ללא כל בעיה.

כל מאפייני הגלאי הללו פשוט יגרמו להנאה צרופה אצל הילד ויעזורו לו למצוא מהר יותר דברים טובים יותר. אז מה כבר יכול הילד למצוא עם גלאי מתכות? התשובה ברורה, עם גלאי מתכות לילדים DIGITEK, הילד שלכם יכול למצוא מטבעות, תכשיטים, בחוף הים אפשר למצוא טבעת יהלום ואולי אפילו מטבע עתיק מלפני אלפי שנים או אולי איזה מטמון עתיק שהבעלים שלו לא הספיק או הצליח לקחת בחזרה, אפשר גם למצוא מטאורים. הגלאי יכול לשמש אותו לטיולים משפחתיים או אפילו סתם לחיפוש בפארק או בחוף הים. אתם בטח שואלים את עצמכם- מה כל כך כיף בתחביב?

אז אם הלכתם לדוג פעם, אתם בטח זוכרים את הפעם הראשונה שתפסתם דג, איזה מרגש, עד שאתם לא רואים את הדג אתם לא יודעים מה תפסתם. אז גלאי מתכות מאוד דומה לדייג, רק שמוצאים יותר מאשר דגים והזמינות גובהה יותר. כל צפצוף זה משהו, כל צפצוף מעלה את הסקרנות, כל צפצוף מסקרן ויכול להיות משהו ממש מיוחד. הרצון למצוא משהו יקר ערך או יפה ומיוחד גורם לנו להמשיך לחפש וברגע שהילד ימצא משהו שווה,אתם תבינו שבאותו הרגע הילד שלכם מכור לגלאי מתכות, מתחיל הרומן שלו שילווה אותו כל החיים. ולגבי ערך מוסף- מה הילד יכול ללמוד עם גלאי מתכות? הנושא ברור לאנשים עם גלאים, אך לכם עדיין לא.

אז צריך להבין שבאדמה שלנו יש מלא מטבעות קבורים וכל מטבע מלמד על תקופת שלטון. כך שפתאום הילד ימצא מטבע מיל אז הוא ילמד על התקופה הבריטית של ארץ ישראל, גם מטבעות טורקים הוא בטח ימצא ואז הוא ילמד על העותומנים ואפילו הוא ימצא מטבעות של ביזנטיון רומי ויווני- כל אלה אינם חוקיים להחזקה בבית וכאן אני אפנה אתכם לחוק העתיקות, ללמוד את המגבלות של השימוש בגלאי. כמובן שאנחנו ממליצים לנהוג באחריות ולפי חוק בנושא העתיקות ולדווח על כל עתיקה שנמצאה. הילד שלכם פשוט ילמד המון דברים מעניינים,שימו לב מהר מאוד הוא יהיה זה שילמד אתכם דברים.

לסיכום אין מתנה טובה יותר מגלאי מתכות לילד -אנחנו מחכים לכם.