היבואן הרשמי עובד ישירות מול החברה, דבר המקנה לו יתרונות רבים- שרות מהיר, חלקי חילוף, מענה, גמיש לדרישות היבואן ועוד ועוד… כל אלו נועדו בשביל לעזור ליבואן לשרת את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר, דבר שיבטיח לקוח מרוצה ויבואן שצובר לקוחות חוזרים.

אבל מה קורה עם גלאי מתכות שהגיע ללקוח לא מיבואן מורשה? הרי היצרן רוצה סדר עבודה והיצרן דואג ליבואנים שלו, היבואנים שלו זה כמעט כל העסק שלו. כך שהיבואן חשוב מאוד ליצרן (הוא זה שמעביר לו כסף) ולכן היצרן נילחם בעסקים שקונים גלאי מתכות מיבואן רשמי שלא מהארץ שלהם. הדבר הרי פוגע ביבואן הרשמי מהארץ שלהם והדבר יטופל במידית על ידי היצרן. אך בנתיים מה קורה עם הלקוחות שקונים מיבואן לא רשמי ? הם המפסידים הגדולים! כי כשיש בעיה, פתאום השרות מתחיל להידרדר ופתאום אין מענה מהיר לבעיות ואין מי שיתן חלקים. במצב כזה, שרות היצרן בטוח לא יטפל במוצר שנימכר לשוק אחד ופתאום הגיע לשוק אחר. היצרן נותן אחריות ליבואנים המורשים שלו ולא לאף אחד אחר.

כך שאם אתם מחפשים חווית לכו ללונה פארק, שם תתרגשו ותרגישו מתגלגלים. אבל כשאתם מחפשים לקנות גלאי מתכות, לכו ליבואן הרשמי או למפיצים שלו ותהנו מגלאי מתכות במיוחד בשבילכם, שעונה על הדרישות שלכם ונותן לכם שקט, אחריות ושרות. אנחנו מקבלים המון בקשות ופניות מאנשים שקנו גלאי מתכות ממקומות אחרים ואנו נאלצים להסביר כי אנחנו נותנים שרות ללקוחותינו בלבד! מיד עולה הטענה כי הם אינם ידעו שיש יבואן בארץ, טענה זו לא סבירה ולא תעזור להם בפנייתם. שימו לב -אותם אנשים בבעיה ואנחנו לא יכולים לעזור להם אז אל תגידו שלא ידעתם שיש יבואן רשמי עכשיו אתם יודעים.

היבואנים הרשמיים / אנחנו פה בשבילכם!