יש הרבה גלאי מתכות בשוק,הרבה יצרנים והרבה חנויות אך ממש לא הרבה יבואנים. בדרך כלל מי שמתעסק בגלאי מתכות בארץ, אלו בעלי חנויות פרטיות לכלי עבודה,שמוכרות גלאי מתכות ללא שום ידע בתחום. זה כמעט כמו שנלך לסנדלר לקנות את הבשר לארוחת שבת, רק שבקניית גלאי מתכות בשונה מהבשר (ששם אולי תהרס שבת אחת), זו חובה לקבל הדרכה מקצועית, חיפוש לא שווה כלום אלמלא תדעו להפעיל את המכשיר בצורה מקצועית ומדויקת.

בנוסף היום אנשים רבים, רצים לאינטרנט לקנות מחו״ל, רק שהם שוכחים שהמוכרים שם לא יעניקו להם שום אחריות ושום שרות, ולרוב הם כלל לא מורשים של החברה. כך שאם יש להם מכשיר תקול הם יעדיפו למכור אותו ללקוח מארץ אחרת. כך קורה שאנשים מתקשרים אליי ומספרים לי איך הם השקיעו ממיטב כספם אך כל ההשקעה הזו ירדה לטימיון.

לכן כשקונים גלאי מתכות תמיד צריך שיהיה לו ׳אבא ואמא׳, מישהו שידריך, שילמד בצורה מקצועית, מישהו שמבין את המכשיר לעומקו. יש צורך בחברה שגלאי מתכות היא ב- DNA שלה, חברה שאיכפת לה ,חברה שיש לה יכולת לתת שרות, חברה שתדאג לחלקי חילוף במידה ויקרה למכשירכם נזק כלשהו.

מי שלא קונה אצל היבואן הרשמי לא יוכל לקבל שרות על גלאים של teknetics שלא ניקנו בארץ ולא יוכל לקבל הדרכה. אנחנו משרתים את הלקוחות שלנו נאמנה, שרות הכי טוב שיש.
כך שקניה אצלנו מבטיחה לכם את השקט לחפש!