לאנשים שאינם בתחום או לחדשים בתחום, כל הגלאים נראים אותו הדבר- מוט ברזל מקופף שמחובר למכשיר חשמלי, סוג של מחשב כל שהוא ובקצה צלחת.

אז שזהו לא באמת כולם נראים אותו הדבר ולא בהכרח שהגלאי מגיע עם מוט ברזל מכופף, יש כאלו שמגיעים עם מוט מחומרים שונים. גם הצלחת למטה לא תמיד עגולה. ואם יש מסך או לא זו גם שאלה. אבל כל אלה לא באמת עושים את השינוי הגדול במחיר, מה שכן משפיע על המחיר זו טכנולוגיה והיום כל החברות במרדף אחרי טכנולוגיה יעילה וזולה,כך שגלאי מתכות יהיה נגיש לכולם.

 

מה יש בגלאי מתכות אחד שאין בשני?

נתחיל במעבד-לגלאי זול יהיה מעבד זול ופשוט שמגיב לאט ולא עובד כל כך טוב. אולי הצלחת חיפוש תזהה מתכת טובה באדמה, אך המעבד לא יהיה מספיק מהיר בשביל להוציא צליל בכדי שתוכלו לעצור ולחפור- מה שיגרום לכם להפסיד הרבה. בנוסף ההפרדה תהיה הרבה יותר טובה, מהירה ומדוייקת. היצרנים מצליחים לדרוש מהירויות חישוב גבוהות מהמעבדים המתקדמים והיקרים ובכך לייצר מכשיר לא רק מהיר בזיהוי, אלא גם מהיר בהפרדה. כך שלא תחפרו סתם ותמצאו ברזל שלא חיפשתם בכלל.

דבר משמעותי נוסף הינו התדר עצמו והיציבות שלו וכמובן תוכנות. בין הדברים שאני חושב שחשובים מאוד הם איכות החומרים וב- TEKNETICS משתמשים בחומרים העמידים והטובים ביותר. הכל מיוצר בארה״ב MADE IN THE USA -מתי בפעם האחרונה קניתם מוצר שרשום אליו MADE IN USA? יש לזה השפעה במחיר, אבל ההשפעה לא כל כך גבוהה ביחס לתמורה הגבוהה והמובטחת. לא רק איכות החומרים אלא גם צורת הבניה של הגלאי.

ניתן לראות בברור שחשבו על הכל ולכן אנו ב TEKNETICS נותנים עד 5 שנות אחריות, כמו שאף חברה לא נותנת. כי אנחנו פשוט יודעים שאנחנו מייצרים דברים טובים, לכל החיים אז הבחירה הנכונה תמיד תהיה TEKNETICS METAL DETECTOR THE BEST THERE IS