מי אנחנו?

טאקנטיקס הינה יצרנית מובילה של גלאי מתכות. החברה הוקמה בשנת 1983 על ידי גוון מתיו אשר בנה מפעל לגלאי מתכות. גוון היה מהנדס בכיר בחברת אלקטרוניקה ובשעות הפנאי שלו יצא לצייד של אוצרות. לאחר שנים דן (הילד שלו) שגם היה חובב גלאי מתכות, האיר פתאום את עיניו של אביו בשאלה מאוד פשוטה: אבא למה אי אפשר לייצר גלאי מתכות שקל להפעלה וחודר עמוק יותר באדמה?

גוון, בהיותו מהנדס אלקטרוניקה, החליט לחקור את השאלה של בנו והתחיל להבין את העולם האלקטרומגנטי. לאחר מספר שנים של למידה וניסויים ותוך כדי כך גם גדילתו של דן הבן, ראו השניים כי הם הצליחו לפתח גלאי מתכות טוב יותר מכל הגלאים שקיימים בשוק. בהתחלה הם יצאו לבד ,עם הגלאי, למסעות החיפוש. לאט לאט הם נפגשו עם חברים לתחביב וראו שיש התעניינות הולכת וגוברת למכשיר שלהם. הם שמו לב שאנשים מבקשים לקנות מהם גלאי מתכות כמו שלהם. אנשים שהשקיעו אלפי דולרים על גלאים, שלא היו חזקים בכלל. פה כבר האירו העיניים של שניהם והם זיהו כי יש שתי אפשרויות לפניהם:האפשרות הראשונה הינה עסק ריווחי בעל ביקוש עצום והאפשרות השניה הייתה עזרה לאחרים בתחביבם, בעצם שיפור התחביב למען הכלל.

כך בשנת 1983 יצא מהמפעל הגלאי הראשון של גוון ודן בנו. המכירות היו טובות, הלקוחות היו ממש מרוצים מהתוצאות, מהחדשנות, מהדיוק ומהמחיר. לאחר כמה שנים החליטו האב ובנו למכור את העסק לחברה גדולה בתחום שתוכל להמשיך לפתח, להשקיע ולהגיע לשוק העולמי.

בשנת 1989 חברת firs texas products קנתה את החברה. החברה יצרה מעבדות מחקר ומהנדסים רבים יכלו סוף סוף לשפר את התחום ובכך תוך מספר שנים, teknetics הפכה להיות חברה עולמית בעלת שם של חדשנות ומצויינות. היא גם נהפכה להיות חברה עולמית השולטת בשווקים בכל העולם ואשר מוכרת את מוצריה בלמעלה מ 100 מדינות שונות בגלובוס.

אנחנו ב teknetics ישראל אחראים להביא לכם את מיטב המוצרים של החברה, במחירים טובים, תוך כדי מתן דגש על איכות ומצויינות השרות. אנחנו הגב שלכם למוצרים הטובים והמובילים בעולם. אנחנו מברכים אתכם על הצטרפותכם למשפחת teknetics ומאחלים לכם מציאות טובות ויקרות!
בברכת מציאה קלה מהירה ושווה.

היבואן הרשמי בישראל

teknetics israel הינו היבואן הרשמי של כל מוצרי tecnetics לישראל, הוא אחראי על שיווקם ומענה ללקוחותיו לשנים קדימה, הן בחלקים,בשרות האחריות. אמינות ושרות חרוטים על דגלינו.

הגלאים הטובים בעולם

הגלאי של teknetics יתאים לכם כמו כפפה ליד והכל בזכות העבודה המסורה של מהנדסי החברה, שדואגים לכך שכל גלאי היוצא מהחברה, הוא תמיד הכי טוב בקטגוריה שלו.

העתיד כבר כאן

היום מחר טאקנטיקס, כל רכישה של גלאי מתכות ממשפחת טאקנטיקס מבטיחה לכם את הטכנולוגיה של מחר במכשירים של היום. כל זאת ניתן לראות בביצועי גלאי טאקנטיקס- במשקלים שלהם ובאמינות שלנו. בואו להיות חלק ממשפחת טאקנטיקס!

תמיד משתפרים

בעזרת המהנדסים והמעבדות המשוכללות בעולם אנחנו מתחייבים לשפר, להשתפר ולהמשיך להוביל את תחום גילוי המתכות העולמי, לעומקים חדשים בעזרת טכנולוגיות חדשות שמיוצרות אצלנו.

אודות החברה

 

Teknetics  israel – נותנת השרות של טאקנטיקס בישראל . שנים של שרות, אמינות ומתן שרות הוגן הפכו את המותג למותג הנמכר ביותר בישראל (וגם בעולם הנתונים מדברים בעד עצמם).

 

טאקנטיקס היא הבית החם שלכם, מחפשי האוצרות. לפניכם גרף מנתונים ארציים משנת 2014.

  • גלאי מתכות לזהב 80%
  • גלאי מתכות למים 60%
  • אביזרים לגלאי מתכות 50%
  • גלאי מתכות איכותיים 90%

חשוב מאוד לדעת כי רכישה של גלאי מתכות מבית teknetics ומהיבואן הרשמי, מבטיחה לכם שנים של שקט ועבודה כייפית בליווי שלנו – תמיד לצידכם